facebook-sifreleri-gorme
Firefox, Opera, Chrome Kayıtlı Şifreleri Görme, Yıldızlı Şifreleri Görme
Mart 6, 2018
oyun-ici-sohbet-uygulamalari
Discord Ne Demek? Discord Nedir? Discord Sohbet Uygulaması inceleme
Mart 14, 2018
Tümünü Göster

WordPress Eklentileri ile WP Sayfa Oluşturma internet Sayfası Kur 2018

internet-sayfasi-kur-sayfa-tasarimi

wordpress-egitimi-nasil-yapilir

WordPress nasıl kullanılır, en iyi wordpress eklentileri, wordpress site yapma ve wordpress eğitimi yazılarımız ile artık bu kategori altında yazılar paylaşacağız. Bu yazılar sayesinde sende internet sayfası kur. Peki internet sitesi tasarımı nasıl yapılır? Buyrun…

Her şeyin en iyisini bulmak her zaman kolay bir iş değildir ve bunu yaptığınızda, yüksek bir fiyat ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu, web siteleri ve web sitesi oluşturma araçları için de geçerlidir. Bu alanda birçok eklenti var ve amacınıza göre size en iyi şekilde hizmet edecek olanı bulabilirsiniz.

Bunu sizin için biraz daha kolaylaştırdık! Şu anda piyasada bulunan en güvenilir wordpress eklentileri nelerdir çıkarttık gerisini siz geçin…

1. Mobirise Website Builder

Mobirise Website Builder düşünmeden kullanabileceğiniz bir wordpress eklentisi. Ücretsiz kullanabileceğiniz wordpress eklentileri arasından hemen göze batar. Ticari ve kişisel projeleriniz için çok rahat kullanabilirsiniz.

Bu eklenti sayesinde sende mobil uyumlu internet sayfası kur. Yani mobirise builder ile harici bir mobil sürümü oluşturmanıza gerek yok.

Ayrıca sürükle, bırak yöntemi ile de çalışır. Kullanırken kesinlikle zevk alırsınız. Teknik veya kodlama becerisi gerektirmez. Bir önemli özelliği de şudur; sayfalarınızı oluşturmak için 800’den fazla önceden hazırlanmış web sitesi bloğu vardır. Bu blogları sayfanızda farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

Eklentinin daha saymadığımız birçok özelliği de vardır. İçerik kaydırıcı, görüntü galerisi ve daha fazlasını bu ücretsiz eklentide bulabilirsiniz.

2. Visual Composer Website Builder

WPBakery Page Builder bizim de bazı sitelerde kullandığımız bir eklenti. Hem ücretsiz hem de ücretli versiyonu olan wordpress eklentileri arasındadır. Her iki versiyonda da, bir web sitesini, düzenleyebilir, içerik ögelerini sürükle bırak yöntemiyle kullanabilirsiniz. İleri düzeyde bir kodlama bilgisi gerektirmez. Neredeyse tüm wordpress temalarıyla uyumlu bir şekilde çalışır. Bu eklenti sayesinde üzerinde çalışabileceğiniz çok sayıda tasarım öğesi vardır.

bitikpil-wordpress-eklentileri

WordPress-site-yapma-internet-sayfasi-kur

Ücretsiz sürümü bir test edin. Çoğu ihtiyacınızı karşılayacaktır. İşinize yarayacağını düşünürseniz ücretli sürüme de bir göz atabilirsiniz.

3. Portfoliobox

Portfoliobox, standart temalarda bile harikalar yaratabilirsiniz. Herhangi bir web sitesi sayfası için seçtiğiniz herhangi bir stili kullanabilirsiniz ve kodlamaya gerek duymazsınız. Seçtiğiniz herhangi bir stili kullanabilmeniz, benzersiz bir web sitesi oluşturmanızı ve dikkat çekmenizi sağlar. Bu eklenti ile birkaç saat içinde bunu yapmak mümkündür.

Ücretsiz ve ücretli sürümleri mevcuttur. Ücretsiz sürüm ile 30 görüntü ve 10 sayfa düzenleyebilirsiniz. Üstelik bu düzenlemeleri 30 gün boyunca ücretli sürümmüş gibi yaparsınız. Daha sonra maalesef ücretli sürüme geçmek zorundasınız.

4. Elementor Page Builder

Elementor, WordPress için süper hızlı sürükle ve bırak sayfa oluşturucusudur. Kullanımı kolaydır, esnek bir editöre sahiptir, kodlama gerektirmez ve ücretsizdir. Bu özellikleri ile kullanılabilecek wordpress eklentileri arasına girmektedir. Bu eklenti ile çok kolay bir şekilde internet sitesi tasarımı yapabileceksiniz.

Elementor page eklentisi ile açılış sayfası oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Üstelik mobil düzenleme, şablon kitaplığı ve şablon içe aktarma ve dışa aktarma özelliklerini hızlıca keşfedeceksiniz.

5. Themify Builder

Themify Builder, düzenleri oluşturmak için daha iyi, daha pratik bir yol sunar. Birçok tema ile birçok eklenti ile uyumlu wordpress eklentileri arasındadır. Önceden tasarlanmış düzenler üzerinde çalışabilirsiniz. Canlı bir ön izleme ile sürükle, bırak özelliğini kullanarak internet sitesi tasarımı yapabileceksiniz.

Themify Builder ayrıca duyarlı stil özellikleri sunar. Düzeninizi oluşturmak için hangi stili kullanırsanız kullanın bu, masaüstleri, tabletleri ve mobil cihazlarla uyumlu olacaktır.

6. uKit

Küçük bir işletme çalıştırıyorsanız ve çevrimiçi bir varlık oluşturmak istiyorsanız ancak teknik veya kodlama becerileriniz eksikse, uKit sizin içindir. 200’den fazla şablondan biriyle başlayarak, her öğenin içeriğiyle birlikte tasarım öğelerini sürükleyip bırakın. İşiniz bittiğinde, web sitenizi yayınlamak için tek bir tıklama yeterli. Hiç karmaşık değil. Ücretsiz deneme için kaydolun ve kendiniz öğrenin. Bu basit yöntemle internet sayfası kur ve yayınla.

7. IM Creator

IM Creator, bir web sitesi oluşturmak için alternatif yollar sunar. Sitenizi, 200’den fazla şablondan biriyle başlayarak veya hazır şeritleri ve çokgenleri kullanarak internet sitesi tasarımı yapabileceksiniz.
 IM Creator ücretsizdir. Süper esnektir ve kodlama gerektirmez. Aynı zamanda ücretsiz bir e-ticaret çözümü sunar.

8. Pixpa

Bir e-Ticaret mağazası içeren profesyonel görünümlü bir portföy sitesi oluşturmak için hazırlanmış bir wordpress eklentisi. Size bir ton deneyim ve iyi hazırlanmış tasarımlar sunar. Pixpa reklam ögeleri için de idealdir. Pixpa hem ücretli hem ücretsiz bir programdır. Ancak ücretli olarak almadan önce ücretsiz versiyonu denemenizi tavsiye ederiz.

WordPress siteleriniz için almış olduğunuz maili outlook ile kullanmak istiyorsanız “Outlook Kurulum” yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir