Telefon Takip Programı | ios, windows, android | Resimli Anlatım

apple-iphone-takip-konum-bulma

cep-telefonu-takip-programı-indir-ücretsiz

Bir cep telefonunun yerini bulabilmek için iyi bir GPS izleme yazılımı kullanmanız gerekir. Ücretli veya ücretsiz telefon takip programı arıyorsanız yazımızı sonuna kadar dikkatlice okuyun. Üstelik bu belirteceğim yazılımların işlevi bir hayli fazla. Bu programlar ile başkasının mesajlarını okuma, konum bulma, telefon sinyali takip etme, telefondaki resim ve videolara erişim, arama geçmişi, tuş kaydedici (keyloger) gibi bir çok fonksiyonu da kullanabileceksiniz. Hatta ve hatta ortam dinlemesi dahi yapılabilmekte. iphone takip etme programı arıyorsanız sizde yazımızı inceleyebilirsiniz çünkü programlar sadece android sisteminde değil ios sisteminde de çalışıyor.

Dünyada kullanılan en iyi üç telefon takip uygulaması şuanda Hoverwatch, Mspy ve FilexiSPY. Şayet daha önce hiç telefon takibi yapmadıysanız kendinize ben yapamam, beceremem gibi cümleler kurabilirsiniz. Ancak emin olun işlemler o kadar da zor değil. Şimdi geçelim telefon takip programlarını tanıtmaya.

Hoverwatch (Android Telefon Takip Programı)

Öncelikle hoverwatch.com sitesine giderek siteyi bir inceleyin. Türkçe telefon takip programı arıyorsanız bu yazılımı zorlanmadan kullanabilirsiniz.

1-Bilgisayarınızdan web siteye giriş yapın ve bir e-posta hesabı ile ücretsiz kayıt olun.

2-Takip edilecek cihazda da siteyi açın ve üyeliğinize giriş yapın. Karşınıza indir butonu gelecektir. Cihaz android ise apk dosyası, windows ise .exe dosyası cihazınıza inecektir.

3-Hoverwatch telefon takip programı cihazınıza indikten sonra kuruluma geçin.

başkasının whatsapp mesajlarını okuma-program-uygulama

ücretsiz telefon takip programı 2018 – gps konum bulma

Kurulumda karşınıza resmin solunda gözüken ekran gelecektir. Resimde uygulamayı hangi amaçla kullanacağınız seçeceksiniz. İlk seçenek çocuklar, ikinci iş, üçüncü kendim için. Resmin altında yazan yazıda da programın ikonunun gizlenip gizlenmeyeceğini soruyor. Şayet bu seçeneği seçerseniz yüklü olan cihazın menüsünde uygulamanın ikonu gözükmeyecektir. Bu şekilde kullanıcının sizin böyle bir şey yaptığınızı fark etmesi zor olacaktır.

Tamam dedikten sonra yasal sözleşme ekranını görürsünüz. Bu sözleşmeyi de kabul etmek zorundasınız.

Ardından sağdaki görüntüyü göreceksiniz. Buradan hangi bilgilerin paylaşılmasını istiyorsanız onları seçebilirsiniz. Konum takibi, whatsapp mesajlarını okuma, mesajlaşmalar, arama geçmişi, takvim kayıtları gibi bir çok özellik burada mevcut. Bu özelliklerini seçtikten sonra ileri butonuna tıklayın ve üye olduğunuz mail ve şifreyi tekrardan girin. Cihaz sizden bir kaç onay alacaktır. Bu onay işlemlerinin ardından 1. adımda giriş yaptığınız bilgisayara veriler aşağıdaki gibi gelecektir.

çocuk takip cihazı- konum bulma – telefon takip programı android ücretsiz - cep telefonu takip yöntemleri

Ücretsiz telefon takip programı- telefon takip uygulamaları – gps takip programı

MSPY (Android, Apple Telefon Takip Programı)

MSPY uygulaması da farklı hizmetler sunan bir uygulamadır. Ücretli olarak kullanmak istediğinizde premium paket ile yapacaklarınız sizi bir hayli şaşırtacak.

Telefon konumu bulma, gelen aramaları görme, uygulama ve web sitesi engelleme, sosyal ağlardan gelen mesajları görme, cihazda bulunan resim ve videolara erişim, yüklü uygulamaları görme. Bunların hepsini yapabileceğiniz bir program.

Kurulum için önce bütçenize göre bir abonelik seçin ve sipariş formunu doldurun.

gps, konum, bulma, telefon, takip

android-ios-apple,telefon takip uygulaması

Ücretsiz telefon takip programı- telefon takip uygulamaları – gps takip programı – başkasının whatsapp mesajlarını okuma – çocuk takip cihazı- konum bulma – telefon takip programı 

Ödeme yaptıktan sonra üye olduğunuz e-posta hesabına kurulum talimatları gelecek.

MSPY’yi kendinize indirin ve takip edilecek cihaza da kurulumunu yapın. İşlem bu kadar.

Eğer işlemleri yapamazsanız ilk kurulumu firma ücretsiz olarak yapıyor ve 7/24 size destek hizmeti sunuyor.

FlexiSpy (Bilgisayar ve Cep Telefonu Takip Programı)

FlexiSpy; bilgisayar, cep telefonu ve tabletler için dünyanın en gelişmiş izleme programı. Özellikleri yaz yaz bitmeyecek bir uygulama ancak ben yine de göze çarpan özelliklerden bahsedeyim.

uygulama-indir-türkçe

telefon-gps-konum-sinyal-takip-uygulamaları

Telefon görüşmelerini dinleme ve kaydetme, ortam dinlemesi ve kaydı, uzaktan kamera açma, sosyal medya ve mesajlaşma uygulamaları takibi, tarayıcı geçmişi ve uygulama aktiviteleri, konum takibi ve tuş kaydedici.

Uygulama isterseniz aldığı tüm verileri pdf olarak size raporlar.

Flexispy uygulamasının kullanmak için flexispy.com.tr adresini kullanın. Arayüz Türkçe olduğu için kullanmakta zorluk çekmezsiniz.

Aynı diğer uygulamalardaki gibi takip edeceğiniz cihaza ve kendi cihazınıza kurulumu gerçekleştirin.

Kendi cihazınızdan sisteme giriş yapın ve tüm bilgileri görüntüleyin.

Ücretli olarak aldığınız pakete göre yukarıda saydığım özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

SONUÇ – Cep Telefonu Takip Programları Hakkında

Yazımızda cep telefonu takip yöntemlerini anlattım. Bu uygulamalar gördüğünüz gibi sadece kimin nerede olduğunu öğrenme programı değil. Bu sebeple kullanmak istiyorsanız, yasaların dışına çıkmamanız gerekiyor. Bu programları kendi çocuklarınızın güvenliği için kullanabilirsiniz. İşletmenizde çalışanlarınıza iş için verdiğiniz cihazların takibini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Lojistik şirketiniz var ise kamyonlarınızın nerede olduklarını, hangi güzergahı kullandıklarını görebilirsiniz.

Bu yazıyı yazma sebebim birazda neler yapılabildiğini sizlere anlatmaktı. Hepimiz teknolojik cihazlar kullanıyoruz ancak bu cihazlar hakkında ne kadar bilgi sahibiyiz? Telefonumuzda veya bilgisayarımızda arka planda çalışan, bizim var olduğunu bile bilmediğimiz kaç yazılım var? Telefonumuza uzaktan erişim sağlayabilen biri, bu yazılımları veya kendi elindeki zararlı yazılımları cihazımıza yükleyebilir mi?

cep telefonu takip yöntemleri – telefon takip programı indir türkçe – telefon sinyali takip etme – iphone takip etme ücretsiz – kimin nerede olduğunu öğrenme programı – cep telefonu takip etme programı indir bedava – başkasının mesajlarını okuma programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir