kullanim-kosullari-nasil-olmali-kisaca

bitikpil.com sitesine hoş geldiniz. Bu sayfa, kullanım koşulları hakkında bilgiler içermektedir. bitikpil.com web sitesine veya herhangi bir sayfasına erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, kullanım koşulları ve gizlilik politikası ile ilgili bilgileri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır. Kullanım şartları site yönetimi tarafından değiştirilebilir. Kullanım şartları yayınlandığı andan itibaren geçerlidir. Bu nedenle sitemizden bilgi aktarımı yapacak iseniz bu sayfayı sık sık ziyaret etmenizi öneririz.

İçerik Kullanımı

bitikpil.com sitesi tarafından yazılan yazıların hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından sitemizde var olan yazıların sitemizden alındığını belirtilen bir ibare koymanız durumunda, ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür.

Kullanım Şartları

  1. Yazı içerikleri hiçbir şekilde değiştirilip kullanılamaz.
  2. Yazı içerikleri çıktı olarak alınacaksa bitikpil.com sitesi kaynak olarak belirtilmek zorundadır.
  3. Yazı içerikleri internette her hangi bir platformda kullanılacak ise “kaynak: www.bitikpil.com” yada “içerik bitikpil.com adresinden alınmıştır” ibaresinden herhangi birini içeriğinize yerleştirmek zorundasınız.
Eğer üstte belirtilen şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız doğmaktadır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

İletişim

bitikpil.com sitesinde uygulanan kullanım koşulları ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi  iletişim sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz. En kısa sürece sizlere dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hakkımızda sayfasından bizimle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.