İhlas Aura Cleanmax Temizlik Robotu Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

ihlas-aura-cleanmax-temizlik-robotu

cleanmax-hali-yikama-fiyat

Yaklaşık 1 yıldır kullandığım ihlas aura cleanmax temizlik robotu deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım. Hem halı yıkama hem de süpürge olarak kullanılabilinen aura cleanmax temizlik robotunun olumlu ve olumsuz özelliklerinden bahsedeceğim.

ihlas Aura Cleanmax Temizlik Robotu Fiyatı

Cleanmax temizlik robotu ile bir satıcının eve gelerek ürünü tanıtması ile tanıştım. Ürünün özelliklerini ve yapabildiklerini ve daha yeni temizlediğim halıdan çıkan kiri görünce ürünü almaya karar verdim.

Satıcı aura cleanmax splus pro modelini taksitli olarak 3.000 TL‘ye verince bende aldım.

Aura Cleanmax Temizlik Robotu Olumlu Özellikleri:

1- Ürün diğer temizlik cihazlarına göre daha iyi temizliyor. Başka bir süpürge makinesi ile temizlik yaptığımda bu ürünün daha iyi temizlediğini fark edebiliyorum. Halı yıkama ve yıkama sonrası halının suyunu çekme işlemi de gerçekten olumlu bir özellik.

2- Aura cleanmax temizlik robotunun altında bulunan su haznesine az parfüm sıktığınızda bu koku temizlik yaparken eve yayılıyor ve ev çok güzel kokuyor. Ürünle birlikte hediye olarak verilen parfümler var onlarda gayet güzel kokuyor.

3- Koltuk ve yatak temizliği ürünün en olumlu özelliklerinden. Yatak ve koltuklarda bizim görmediğimiz deri döküntüleri ve pislikleri çok güzel temizliyor. Bu pislikleri daha sonra cihazın içerisinde bulunan suyu dökerken görebilirsiniz.

4- Makinenin arka tarafında bir kapak var makineyi çalıştırıp onu açtığınız zaman evdeki kötü kokuyu içine çekiyor. Mesela evde kızartma, balık vs. gibi kötü koku oluştuğu zaman bu özelliğini kullanıp evin kokusunu temizleyebiliyorsunuz.

ihlas-cleanmax-ne-kadar

ihlas-aura-cleanmax-temiz-robotu

5- Ürünle birlikte büyükçe bir poşet veriyorlar. Örneğin siz yazın kışlıklarınızı kaldırmak istediğinizde bu poşetin içine koyup makine ile vakumladığınızda poşet hiç yer kaplamıyor.

6- Ürünün kutusunun içerisinden ince uzun bir aparat çıkıyor. Bu uzun çubuk ile ulaşamadığınız yüksek yerlerin temizliğini kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.

7- Makinenin üzerinde bulunan dokunmatik ekran gayet kullanışlı. Ayrıca cihazın kumandasının olması da temizlik yaparken size kolaylık sağlıyor.

Aura Cleanmax Temizlik Robotu Olumsuz Özellikleri:

1- Makinenin ilk olumsuz özelliği ağır oluşu. Tüm evi temizlemek istediğinizde kesinlikle kollarınız ağrıyacaktır.

2- Ürünü kullanmak diğer ürünlere göre daha çok vakit alıyor. Örneğin makinen altında bulunan su haznesini her temizlikten sonra çok iyi bir şekilde temizlemelisiniz. İyi bir şekilde temizlemez iseniz koku yapıyor ve bir sonraki temizlikte evi kötü bir koku kaplıyor.

3- Üründe en iyi temizliği önünde ışık bulunan başlık yapıyor. Ancak bu başlıkta biraz büyük. Küçük alanlara girmiyor. Cihazla birlikte verilen ekstra küçük başlıklar var ancak bu başlıkları takınca cihazın diğer süpürge makinelerinden farkı kalmıyor.

Cleanmax Halı Yıkama – Cleanmax Süpürge

Ürünü hem süpürge hem de halı yıkama olarak kullanabiliyorsunuz. Ürünü satın aldığınızda ilk 6 ay evi düzenli olarak cleanmax süpürge özelliği ile süpürün ve daha sonra halı yıkama özelliğini kullanın. Ürünü alır almaz halı yıkamaya çalıştığınızda halının altına kadar inmiş kirler halıyı çamurlaştırabiliyor.

Radyasyon önleyici aletler ne işe yarıyor? Yazımızı okumak için buraya tıklayın.

Sonuç | İhlas Aura Cleanmax Temizlik Robotu Alınır Mı?

Bence bu ürün sadece derin temizlik için kullanılmalı. Düzenli olarak ev süpürmek istediğinizde sizi hem biraz yorabiliyor hem de vakit kaybı olabiliyor. Çünkü makine ile küçük bir temizlik bile yapsanız daha sonra o makineyi temizleyip kurulamanız gerekecek. Bu sebeple makineyi almak isteyen kişilerin evinde ekstra bir süpürge makinesi olmalı. Günlük yapılan temizliklerde diğer süpürge makinesi, haftalık veya aylık olan temizliklerde ise bu ürün kullanılabilir.

Son olarak ben aura clenmax temizlik robotundan genel anlamda memnunum. Ancak yüksek fiyatı ve belirttiğim olumlu ve olumsuz özellikleri ile almak tamamen size kalmış.

ihlas aura cleanmax temizlik robotu fiyatı – aura cleanmax halı yıkama – cleanmax splus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir