Google Play Anket Doldurarak Para Kazanmak – Google Ödüllü Anketler

survivor-2018-ucretsiz-oy-kullanmak

google-odullu-anketler-ile-para-kazanmak

Google ödüllü anketler uygulaması ile anket doldurarak para kazanmak mümkün. Yaklaşık 1 yıldır uygulamayı kullanmaktayım. Her hafta düzenli olarak 3-4 soruluk anketler ile google kredisi kazanıyorum. Bu google kredisiyle de ücretli oyunları ve uygulamaları alabiliyorum. Oynadığım oyunlar içerisinde satın almaları yine google kredisiyle ödeyebiliyorum. Hatta survivor oy verme işlemini bile bu kredi ile yapabiliyorum. Yani bir nevi survivor yarışması için bedava oy kullanıyorum.

Google Play Ödüllü Anketler ile Nasıl Para Kazanılır?

Öncelikle kullanmış olduğumuz android telefonunuzdan “google play store” uygulamasına giriyoruz. Aramalara google play ödüllü anketler yazarak karşımıza çıkan uygulamayı telefonumuza indiriyoruz. Ardından uygulamaya girerek bilgileri dolduruyoruz. Bu işlemden sonra uygulamayı bir köşeye bırakıyoruz ve google’ın bize anket göndermesini bekliyoruz.

Ortalama haftada 1-2 adet anket geliyor. Anket başına da ücret değişiyor. Kimi zaman 85 kuruş oluyor kimi zaman da 25 kuruş.

Google Kredisi ile Neler Yapılabilir?

Kullandığım süre boyuncu 70-80 TL civarı kredi kazanmışımdır. Bu kredilerle bir kaç oyun ve uygulama satın aldım. Oynadığım bir oyunda harcama yaptım. Sizde google play ödüllü anketler ile kazandığınız krediyi bu şekilde harcayabilirsiniz.

Survivor Bedava Oy Kullanma Nasıl Yapılır? Survivor Oy Verme TV8 Yan Ekran

Kazanmış olduğunuz kredilerle survivor yarışması içinde oy verebilirsiniz. Bunun için telefonunuza “TV8 Yan Ekran” uygulamasını indirin. Oy verme zamanı oy vereceğiniz yarışmacıyı seçin ve karşınıza gelen seçeneklerden sms ile değil uygulama ile oy ver seçeneğini tıklayın.

Ardından karşınıza google play kredileriniz gelecektir. Bu kredilerle oy kullanabilirsiniz. Her hafta gelen anketlerle bu krediyi artırmak sizin elinizde. Survivor oy verme işlemini TV8 yan ekran uygulaması ile ücretsiz olarak yapmak için bu adımları takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir